הכירו את Legal it: הבית של השירותים המשפטיים אונליין

בצמתים רבים בחיינו אנחנו זקוקים לשירותים משפטיים, החל בחיים הפרטיים וכלה בחיים המקצועיים במגוון סיטואציות. העולם כולו עובר דיגיטציה, ושירותים רבים ניתנים באמצעות האינטרנט ושירותים משפטיים לא יוצאים מכלל זה. Legel-it הוקמה כדי להנגיש שירותים משפטיים לקהל הרחב בקלות ופשטות באינטרנט.

שירותים משפטיים הניתנים באתר Legal-it

תוכלו למצוא באתר Legal-it שירותים משפטיים מגוונים ליחידים, עסקים וחברות. החברה מציעה שירות נגיש ושווה לכל כיס, כאשר התעריפים של רוב השירותים מפורסמים באתר: אתם לא צריכים להתקשר להצעת מחיר, השירותים ניתנים בשקיפות. להלן חלק קטן מהשירותים המוצעים באתר Legal-it:

פירוק חברה אונליין

מעוניינים להתחיל הליך חדלות פירעון ולפרק את החברה? היתרון בשירות ש-Legal-it מציעה הוא מהירות ויעילות מבלי להתפשר על רמת השירות בהליך המשפטי. במרבית המקרים פעולת הפירוק תימשך 48 שעות בלבד הודות לעבודה של עורכי הדין המנוסים בתחום. המחיר הוא קבוע מראש ושווה לכל כיס – 849 ש"ח בלבד. צרו איתנו קשר, נשוחח איתכם בשיחת וידאו ונתניע את התהליך.

שינוי הרכב דירקטוריון

אין סיבה שתבזבזו את הזמן שלכם על ביורוקרטיה. בזמן שאתם מקדמים את העסק שלכם ועושים את מה שאתם אוהבים, ב-Legal-it יטפלו בכל מה שצריך כדי לשנות את הרכב הדירקטוריון של העסק שלכם בהתאם להוראתכם. בתהליך קצר שנמשך ברוב המקרים פחות מ-48 שעות נשנה את הרכב הדירקטוריון ללא ביורוקרטיה מיותרת ובמהירות.

פתיחת עסק מורשה

העסק צומח ואתה מתקדם מעוסק פטור לעוסק מורשה? נהדר. אין סיבה שתטבע בביורוקרטיה כשאתה יכול להשקיע את הזמן בקידום העסק שלך. Legal-it תטפל בכל מה שנדרש במחיר קבוע שעומד על 250 ש"ח בלבד, מהירות ומקצועיות. ההליך הוא פשוט: ראשית משוחחים בשיחת וידאו על העסק והחברה, ואתה כלקוח תענה על מספר שאלות פשוטות. מכאן והלאה ההליך הוא על Legal-it, שיכינו את כל המסמכים הנדרשים ויפתחו את התיקים ברשויות. בסיום התהליך תמצא את כל האישורים בתיבת המייל שלך ויהיה לך עוסק מורשה.

הכירו את Legal it: הבית של השירותים המשפטיים אונליין

פתיחת עמותה

Legal-it מעניקה שירותים משפטיים גם למגזר השלישי, ובפרט שירותי פתיחת עמותות וטיפול בכל הביורוקרטיה הנדרשת מול רשם העמותות והרשויות הרלוונטיות לעניין. תחילה תשוחחו עם עורך דין מטעם Legal-it ותענו על מספר שאלות פשוטות על העמותה, מטרותיה וכדומה. כאן Legal-it תחל להתניע את התהליך שבסופו תקבלו את האישורים הנדרשים לפתיחת עמותה: טופס בקשה לרישום עמותה, תקנום עמותה וקבלת תעודת רישום ותקנון עם חותמת "נאמן למקור".

הסכם שכירות דירה

בין אם אתה בצד השוכר דירה ובין אם אתה משכיר דירה, אין סיבה שניסוח וחתימת החוזה יהיה תהליך המייגע את שני הצדדים. Legal-it מספקת גם שירותי ניסוח חוזה שכירות חדש, או הוספת הערות על חוזה קיים וכמובן חתימה עם נוטריון. השירות ניתן במהירות המרבית ובמחיר קבוע לכל אחד – 466 ש"ח בלבד.

הסכם מכר מקרקעין

Legal-it מספקת גם שירותים משפטיים בתחום המקרקעין ובפרט הסכמי מכר מקרקעין. ההליך הוא פשוט, ו- Legal-it היא זו שמתמודדת עם כל הביורוקרטיה ובטפסים הנדרשים. ליווי עורך דין בעסקת מכר מקרקעין זה חשוב לא משנה באיזה צד אתם, ו- Legal-it מספקת מנגישה שירות זה במחיר שווה לכל כיס.

שירותים משפטיים במחיר שפוי

שוק עורכי הדין כיום הוא תחרותי מאוד ואין סיבה שיגזרו עליכם קופון. Legal-it מספקת שירותים משפטיים בתחומים רבים: מקרקעין, עסקיים, שירותים למגזר השלישי, סיוע מול הרשויות ועוד. בקלות רבה ניתן ליצור קשר עם Legal-it, לשוחח על מצבכם והחברה כבר תטפל בכל מה שאתם צריכים.

 

סגירת תפריט
נגישות