למה לא כדאי לוותר על צילומי הריון?

למה לא כדאי לוותר על צילומי הריון?

תקופת ההיריון היא התקופה המרגשת ביותר בחיים, ולכן כדאי ואף חשוב להנציח את הרגעים באמצעות צילומי היריון מקצועיים. כיצד תוכלי גם את רגע לפני הלידה לקבל חוויה מרגשת ובלתי נשכחת? להלן הפרטים.

צילומי היריון: מומלצים בעבור כל אם לעתיד

זה לא סוד שבשנים האחרונות אחד הטרנדים הבולטים של ענף הצילום הוא צילומי היריון. יותר ויותר נשים ומשפחות מחליטים רגע לפני הלידה להתאחד יחדיו ולעבור צילומי היריון, באמצעות סטודיו לצילום. מעבר לעובדה כי צילומי היריון מתעדים רגעים חד פעמיים, הם גם מאפשרים לך להתחבר לנשיות מתפרצת ומרגשת, ולקבל למעשה חוויה בלתי נשכחת אשר אותה לא תשכחי. מדובר בהשקעה כספית משתלמת במיוחד, הן בשל התוצר הסופי והן בשל חווית הצילום המגבשת ביחד עם בן הזוג. בשל כך, ניתן לראות שביעות רצון גבוהה מאוד מצד אימהות לעתיד אשר דיווחו על חוויה יוצאת מהכלל ואפילו רומנטית, בשל האינטימיות אותה ניתן לקבל במסגרת הצילום כמו גם היכולת להרגיש נשית, עוצמתית ואפילו סקסית – גם בשלבים מתקדמים מאוד של ההיריון. כל אישה צריכה להרגיש בנוח עם עצמה, ועל כן מומלץ שלא לוותר על צילומי היריון.

למה לא כדאי לוותר - על צילומי הריון

לא רק טרנד אלא העצמה נשית עוצמתית

מעבר לעובדה כי כיום ניתן לקבל שירות של צילומי היריון בהתאמה אישית לקונספט אשר נבחר מראש, חשוב להבין כי לא מדובר בטרנד חולף אלא בצילומים די נפוצים בארה"ב ובאירופה אשר רק עתה הגיעו לישראל. את הצילום ניתן לערוך הן בסטודיו סגור באמצעות שילוב של אביזרים או באוויר הפתוח, כל זאת בליווי מקצועי מצד צלם/צלמת מקצועיים המלווים אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב בניית הקונספט ועד ליום הצילום עצמו. לרוב, מדובר בחבילת צילום הכוללת מעל ל 200 תמונות, כאשר בסיום הצילומים התמונות עוברות עיבוד ממוחשב בכדי להוציא אותך בצורה הטובה ביותר. תהליך זה מאפשר לך כאישה בחודשי ההיריון שלה להרגיש עוצמתית, בדיוק כמו שמגיע לך.

מזכרת מרגשת בעבור התינוק/ת

אם בעבר הסתפקנו בצילומי תינוקות אשר צולמו באמצעות מצלמות ביתיות ופחות איכותיות, כיום באמצעות צילומי היריון ניתן להפיק מזכרת יוצאת דופן בעבור התינוק/ת. אם ישנם ילדים קטנים במשפחה, זה הזמן ליצור זיכרון משותף רגע לפני בואו של היילוד לעולם, ובכך להעניק גם לך ולילדים יכולת להתחבר לרגעים חד פעמיים. לסיכום, באמצעות סטודיו מקצועי ובעל המלצות תוכלי להיות בטוחה כי את משקיעה את כספך בחוכמה ומקבלת גם אפשרות להעצמה נשית וחיזוק הביטחון והדימוי העצמי, וגם מזכרת לתינוק. על כן, אל תפספסי את התקופה המרגשת הזו. דרך הצילומים תוכלי להשאיר לעצמך מזכרת כמו גם להעלות את התמונות לרשתות החברתיות, כחלק מההכנות המרגשות לקראת בואו של התינוק/ת לעולם.

סגירת תפריט
נגישות