מתנות ליולדת שגם יביאו תועלת

מתנות ליולדת שגם יביאו תועלת

החברה הכי טובה ילדה? מתלבטת מה לרכוש בעבורה? להלן הרשימה המלאה של מתנות איכותיות אך גם פרקטיות בעבור היולדת.

מתנה ליולדת: שימת דגש על פרקטיות

בשעה טובה נולד/ה תינוק/ת ועכשיו הגיע הזמן להעניק ליולדת מתנה מכל הלב. שוק המתנות ליולדות הוא שוק אשר כולל מגוון רחב של אפשרויות, ולכן יש הרבה אופציות לבחירת מתנות ליולדת. בלא מעט מהפעמיים מתבצעת רכישה של מתנה שהיא לא פרקטית בעבור היולדת ולכן היא לא משתמשת בה או מחליטה להחזיר. על מנת שתוכלי להעניק מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת, החלטנו להציג בפנייך את מיטב המתנות אשר משלבות גם פרקטיות וגם עיצוב, כך שתוכלי להעניק מתנה שמביאה תועלת בעבור היולדת בתקופה מרגשת ובלתי נשכחת לאחר תקופת ההיריון ועם בואו של התינוק החדש.

מצעים

מצעים למיטת התינוק מהווים מתנה מקסימה אותה כל יולדת תשמח לקבל. ניתן לבצע הזמנה מראש של מצעים בהתאמה אישית אשר כוללים את שמו של התינוק/ת כמו גם אלמנטים דקורטיביים נוספים אותם ניתן לשלב במצעים, כל זאת בכדי להעניק מתנה פרקטית אך גם מרשימה במיוחד. שימי לב כי את רוכשת את המתנה דרך חברה מקצועית אשר מספקת מצעים עשויים מ 100% כותנה, וזאת בכדי להבטיח כי הרכישה אכן תהיה משתלמת וכי המצעים יחזיקו מעמד לאורך זמן, מבלי לאבד צבע או את הצורה הטבעית.

מתנות ליולדת

כרית הנקה

במידה והיולדת מניקה, זה הזמן להעניק לה מתנה בדמות כרית הנקה אישית. את כריות ההנקה ניתן לרכוש דרך חנויות מתמחות במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, כל זאת בעלות כספית אשר יכולה להגיע גם למאות שקלים, ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים דרך אתרים מתמחים – כך תוכלי לקבל מחיר מצוין בעבור כרית הנקה אשר היא גם מעוצבת וגם פרקטית מאוד בעבור יולדות.

מובייל מעוצב

מובייל לחדר השינה של התינוק מהווה גם הוא מתנה מצוינת אותה תוכלי להעניק. מדובר במובייל אותו ניתן לעצב באופן עצמאי או לרכוש מוכן, כאשר המובייל עשוי מחומרים טבעיים בלבד ולכן הוא משתלב נהדר עם המיטה של התינוק כמו גם מסייע לתהליך ההירדמות. את המובייל ניתן להתאים גם מבחינת הצבעים וגם בהתקדם לקצב הגדילה של התינוק ניתן להחליף ולשדרג, באמצעות הוספה של פריטים למובייל.

גיפט קארד

אם את מתלבטת מה לרכוש ליולדת, תוכלי להעניק בעבורה גיפט קארד לאחת הרשתות הגדולות. באמצעות הגיפט קארד היולדת תוכל לבחור בעצמה את הפריטים החשובים לה, וזאת מתוך מתן מענה פרקטי אשר נועד להוביל לכך כי המתנה תשרת את היולדת באופן הטוב ביותר. לא מעט מעניקים מתנה של גיפט קארד לרשתות תינוקות, אולם זה הזמן דווקא להעניק לה גיפט קארד לחנות האהובה עליה – כך שהיא תוכל לפנק את עצמה.

סגירת תפריט
נגישות