איך חוסכים בהוצאות בעסק בלי להתפשר על איכות השירות?

איך חוסכים בהוצאות בעסק בלי להתפשר על איכות השירות?

ניהול עסק בצורה נכונה ולטווח הרחוק מחייבת חשיבה מחוץ לקופסא, מתוך מטרה לחסוך בהוצאות. כיצד ניתן לייצר איזון בין איכות השירות לבין החיסכון? בכדי לסייע לכם, אנחנו כאן עם כל הפרטים.

בעל עסק? זה הזמן לחתור לחיסכון בעלויות הניהול

התקופה הנוכחית מהווה את אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בעבור כל בית עסק. למעשה, נגיף הקורונה והתקופה הכלכלית המורכבת הפכה את חייהם של בעלי עסקים רבים לכמעט בלתי אפשריים, בשל הוצאות הולכות וגוברות. אחד החששות המשמעותיים ביותר שלכם כבעלי עסקים נוגע למחשבה כי במידה ומתבצע קיצוץ בהוצאות, ההשלכות על העסק הן דרמטיות – בייחוד בכל הקשור לאיכות השירות. חשוב להבין כי ישנם שירותים בהם לא ניתן לקצץ –בייחוד כאשר מדובר בשירותי אדמיניסטרציה, ניהול חשבונות ותפעול שוטף. אולם, באמצעות בנייה של תוכנית עסקית נכונה ניתן בהחלט להוריד באופן משמעותי את היקף הוצאות, בתחומים רבים, כפי שנפרט כעת.

שירות מקירו חוץ: חיוני בעבור כל בית עסק

כך לדוגמא, מזכירה וירטואלית אותה ניתן לקבל דרך שירות של מיקור חוץ מהווה דרך מצוינת לחיסכון בהוצאה, מבלי להתפשר על איכות השירות. מדובר בשירות אותו ניתן לקבל דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום, ובהתאם לכך לקבל חיסכון עצום בעלויות האדמיניסטרציה. באמצעות שירות של מיקור חוץ ניתן לחסוך בעלויות כוח העבודה, ובהתאם לכך להקפיד על רמת שירות גבוהה. אם בעבר שירות של מיקור חוץ ניתן בדרך כלל בעבור חברות וארגונים, כיום בעלי עסקים קטנים ובינונים יכולים להיעזר בשירות – ובהתאם לכך לחסוך אלפי שקלים, כפי שיעידו בעלי עסקים רבים אשר משתמשים בשירות באופן קבוע.

איך חוסכים בהוצאות בעסק- בלי להתפשר על איכות השירות

ייעוץ וליווי מקצועי

כפי שציינו בפסקה הקודמת, יועץ עסקי מהווה חלק בלתי נפרד מפעולת החיסכון. למעשה, באמצעות יועץ עסקי מומחה ניתן לייעל תהליכים ולשפר אותם – מתוך מטרה להזניק את העסק מספר שלבים קדימה. יועץ עסקי מומחה ידע לבנות בעבורכם תוכנית אסטרטגית מפורטת הכוללת יעדים, מטרות ובקרה. מדובר בתוכנית הנתפרת על פי מידות העסק, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על איכות השירות.

השוואת מחירים וניהול משא ומתן

מסתבר שלא מעט בעלי עסקים אינם מבצעים השוואת מחירים או משא ומתן, ובהתאם לכך מפסידים עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים מדי שנה. השוואת מחירים היא חיונית, וזאת בשל היכולת שלכם כבעלי עסקים להתמקח על סעיפי ההוצאות של בית העסק, מתוך מטרה לקבל הצעת מחיר משתלמת ונוחה. באמצעות יועץ עסקי ניתן בהחלט לפתח יכולות חדשות של משא ומתן, ובכך להפחית באופן משמעותי את עלויות הניהול במחלקות השונות של העסק שלכם. על כן, מומלץ לרשום לעצמכם תזכורת לבצע השוואת מחירים או משא ומתן אחת לתקופה, בכדי להוריד את העמלות ולייצר לעצמכם תמהיל עסקי נכון וחסכוני.

סגירת תפריט
נגישות