הדרך לקריירה מתחילה בלימודים: הגיע הזמן להכיר את מכללת פסגות

הדרך לקריירה בשוק ההון מתחילה בלימודים ואין קיצורי דרך. אם גם אתם מחפשים את המקום ללמוד בו, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נכיר לכם את מכללת פסגות ונסביר למה כדאי לכם לבחור בה כמכללה הבאה שלכם.

הכירו את מכללת פסגות

שני חיילים משוחררים עם אהבה בוערת לשוק ההון הקימו את מכללת פסגות. לאחר ניסיון מעשי של שנתיים במסחר ועם שורת הישגים לא מבוטלים, השניים הרגישו שזה הזמן לעבור הלאה ולהעביר את הבשורה לסטודנטים שמתעניינים בתחום, מה שהוביל להקמתה של המכללה. זו בדיוק הסיבה שמדובר במכללה שמאמינה במה שהיא עושה ומשמשת עבור הסטודנטים שלהה כמקפצה לעתיד כלכלי טוב יותר.

במכללה יש 33 מרצים שהכשירו עד היום כ- 30,000 בוגרים שגבר התחילו להשתלב בשוק ההון, הנדל"ן והיזמות כמומחים של ממש. המכללה מציעה 13 מסלולי לימוד בתחומים הכי מבוקשים ויש לה 8 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ לנוחיות הסטודנטים. המכללה מאמינה במתן כלים מעשיים לתלמידים שלה, כלים שיסייעו להם להשתלב בתחום מיד בתום ההכשרה המקצועית ואולי אף במהלכה.

מקבלים כלים מעשיים

בניגוד למכללות אחרות בתחום, מכללת פסגות מעניקה לסטודנטים שלה כלים מעשיים לעיסוק בתחום שהם בוחרים ללמוד. המכללה מעריכה את הזמן היקר של הסטודנטים ולא מבזבזת את הזמן שלהם בקורסים עיוניים שלא מקנים לתלמידים שום כלים לעיסוק בתחום. בתוך כך, תוך שמן קצר אתם תוכלו ללמוד את התחום שמעניין אתכם וגם לעסוק בו.

רוכשים עצמאות כלכלית וחופש בחירה

כפי שכבר הבנתם, מכללת פסגות מציעה קורסים בתחומים הכי מבוקשים כיום בשוק, תחומים מרתקים ומספקים בעולמות שוק ההון, הנדל"ן והיזמות. כשאתם לומדים בפסגות אתם יכולים להיות בטוחים שאתם רוכשים לעצמכם עצמאות כלכלית וחופש בחירה, בין אם אתם שכירים או עצמאים במשרה מלאה. המכללה דוגלת בתכנית לימוד שתגרום לכם לצאת מחוץ לקופסא ולהשאיר את כל החששות שלכם מאחור, על מנת שתוכלו באמת להשיג את כל מה שחשוב לכם.

לומדים מהמרצים האיכותיים ביותר

מכללת פסגות בחרה את נבחרת המרצים שלה בקפידה, כאשר כל מרצה ומרצה הוא לא פחות ממומחה בתחום העיסוק שלו. מדובר במרצים המובילים ביותר כיום הנדל"ן, שוק ההון, היזמות העסקית, ייעוץ משכנתאות ועוד. בתחומים הללו במיוחד, למרצה יש חשיבות מכרעת בכל הקשור לכלים שהמעשיים שתקבלו ואם המרצה לא יהיה טוב לא עשיתם בזה שום דבר. בסופו של דבר אתם צריכים שהמרצה ידבר אליכם בגובה העיניים ויעביר את המידע המורכב בצורה כזו שייקלט כמה שיותר מהר.

הדרך לקריירה מתחילה בלימודים: הגיע הזמן להכיר את מכללת פסגות

סניפים בפריסה ארצית

למכללת פסגות יש 8 סניפים בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ, מבאר שבע שבדרום ועד חיפה שבצפון. אתם תוכלו לבחור את הסניף הכי קרוב למקום המגורים שלכם וזה יתרון משמעותי מאד. האמינו לנו, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה לעמוד שעות בפקקים לפני שהשיעור מתחיל, אתם פשוט לא תוכלו להיות מרוכזים.

נהנים מליווי אישי ומקצועי

המכללה דוגלת בליווי אישי ומקצועי של הסטודנטים שלה ויודעת שפה טמון הסוד שלה. זה נכון, המכללה יכולה להיות סופר מקצועית אך אם היא לא תגבה את זה בשירות אישי ומקצועי, הסטודנטים ירגישו את זה מיד. בתוך כך, מדובר במכללה שמעניקה לתלמידים שלה תחושה של בית, ממש כך.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים להפוך למומחים בתחומים כמו שוק ההון, הנדל"ן והיזמות העסקית, הדרך שלכם מתחילה בלימודים מקצועיים ואנחנו ממליצים לכם לעזות את זה ביחד עם מכללת פסגות.

סגירת תפריט
נגישות