הגיע הזמן להסתפר? 5 סוגי תספורות פופולריות לגברים

הגיע הזמן להסתפר? 5 סוגי תספורות פופולריות לגברים

יש איזושהי תחושה כזאת, שכשזה נוגע ליופי וטיפוח, למין הנשי יש הרבה יותר אפשרויות ומגוון לעוף עם הדמיון ואילו הגברים נותרו מעט מקופחים עם אפשרויות מצומצמות. וכשזה מגיע לכל נושא התספורות, הפער הזה בכלל בא לידי ביטוי. נשים יכולות לעשות החלקה, לסלסל את השיער, לעשות גלח בצד, לצבוע את השיער , לסדר אותו עם כל מיני תסרוקות מיוחדות, והגברים? להם אין אפשרויות של ממש נכון? לא נכון! הגיע הזמן לשבור אחת ולתמיד את המיתוס הזה ולומר את האמת – יש לגברים אופציות לא רעות לעיצוב של השיער ומי שזה באמת חשוב לו, לגמרי יכול לצאת מהקופסא ולעצב את השיער בדרכים ממש מגניבות. ואם אתם מחפשים מקור להשראה כדי שהתספורת הבאה תהיה קצת יותר מחדשת וטיפה פחות משעממת, הנה כמה רעיונות לסוגי תספורות פופולריות ומגניבות לגברים.

קלאסי – ארוך למעלה גלח בצדדים

אמנם מדובר בתספורת די נפוצה לגברים, אבל היי, אם זה עובד למה לשנות? מה שכיף בסגנון הזה, הוא שלגמרי אפשר לתחזק אותו בעצמכם ולא צריך להגיע לספר בכל שבוע. אם בא לכם לנסות, כאן יש המלצות למכונת תספורת מקצועית שתאפשר לכם לעצב את השיער בכיף ובקלות בלי ביקורים רבים אצל הספר. חשוב לשים לב מצד אחד שהיחס בין הצדדים לקודקוד הוא אחיד בכל החלקים ומצד שני שכל השיער לא אורך יותר מדי ומאבד צורה. אחלה תספורת שקשה לטעות איתה בגדול.

5 סוגי תספורות לגברים

לא רק לצעירים – מוהיקן

נכון, אם אתם אנשי עסקים ועוברים ממשרד למשרד לבושים בחליפה, אולי זאת לא התספורת בשבילכם, אבל כל השאר בהחלט יכולים לזרום עם השיגעון המגניב הזה. פשוט מגלחים את הצדדים של הראש ומשאירים פס אחד באמצע שלו לכל אורכו. באירועים ושמחות בהחלט אפשר לעצב אותו באמצעות תכשירי טיפוח שונים.

לעצלנים במיוחד – ראסטות

אם אתם חושבים שרק לעידן רייכל ומוש בן ארי מותר, אז אתם ממש טועים. נכון שיש מצב שתשמעו קצת ביקורת אם תלכו על זה, אבל אם זה בא לכם בטוב אל תשאלו אף אחד. יש כל מיני דרכים לטפח ראסטות מגניבות ואחת מהן היא לא לחפוף אף פעם אז כדאי שתתחילו במשימה.

כמו לפני הצבא – שיער ארוך

אם זה מה שבא לכם שאף אחד לא יעצור אתכם – שיער ארוך זה כיף, אפשר לשחק איתו ולעצב אותו בדרכים שונות, ואם עברתם את גיל שלושים ואתם עדיין יכולים לגדל רעמה מרשימה, אז כדאי פשוט ללכת על זה!

חד וחלק – קרחת

גברים בתהליך התקרחות בוחרים הרבה פעמים לזרום עם הטבע ופשוט לגלח את השיער קצוץ עם מכונת התספורת. האמת, שזה אחלה פתרון גם לגברים שאינם מקריחים. זה נעים, קל לתחזוקה ובקיץ זה גם הכי אוורירי שיש.

סגירת תפריט
נגישות