רפואה מהטבע: באילו מקרים טיפול טבעי יכול לעזור?

להיות חולה או להרגיש לא טוב זה ממש לא נעים, ועוד יותר לא נעים לסבול מתופעות לוואי של תרופות מסוימות או לעבור טיפולים קשים. לפעמים המציאות מראה כי אין מנוס וחייבים לפנות לרפואה הקונבנציונלית לטיפול תרופתי או הליך כירורגי או רפואי מסוג אחר כדי לפתור את הבעיה, אך ישנם לא מעט מקרים, בהם בהחלט אפשר לנסות ולבחור קודם לכם בטיפולים טבעיים שלגמרי מסוגלים לפתור את הבעיה ולא יחמירו אותה או יביאו איתם תופעות לוואי משונות. למרבה הצער, רק מעטים מודעים לכך ומנצלים את המשאבים הנפלאים של עולם הצומח להקלה על כאבים ומצבים רפואיים שונים, בעוד השאר פונים ישר לטיפולים קונבנציונליים ומכניסים לגוף לא מעט כימיקלים ורעלים ממכרים שגם פוגעים בו בכל מיני צורות על הדרך. אז בפעם הבאה שמשהו בגוף מציק לכם, שאתם מרגישים לא טוב או שאתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, זכרו כי יש פתרונות טבעיים ומצוינים. הנה כמה מצבים מיני רבים בהם פתרונות טבעיים יוכלו לסייע.

בעיות עיכול

בעיות עיכול הן דוגמה קלאסית לדבר מה שניתן ועדיף לפתור באמצעות טיפול טבעי. הומאופתים ומומחים ברפואה טבעית, מכירים לא מעט שיטות לטיפול בעצירות, צרבת, כאבי בטן, בחילות, הקאות ושלשולים. אתר הומאוטריט החדש למשל, המשווק מוצרים מצוינים רבים, תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של מוצרים טבעיים שיסייעו בבעיות שונות ורבות במערכת העיכול ויביאו להקלה. האלטרנטיבות התרופתיות אגב, יביאו בהרבה מקרים לתחושות לא נעימות אחרות ובאופן כללי כשמדובר על מערכת העיכול, מומלץ מאד לבחור אך ורק בטיפולים טבעיים.

רפואה מהטבע באילו מקרים טיפול טבעי יכול לעזור

פריחות, אקזמות ודלקות עור שונות

עוד דוגמה נפלאה לתחום בו רצוי קודם לבחור בשיטות טבעיות. משחות המופקות אך ורק מחומרים טבעיים, יודעות לתת מענה טוב הרבה יותר לפעמים ממשחות רפואיות העמוסות בסטרואידים וכימיקלים מזיקים נוספים. אם יש לכם אלרגיות של העור, פריחות ממגע עם חומרים מסוימים, אקזמות ופטרת בעור או גרד ואדמומיות, תוכלו לנסות בעצמכם חומרים טבעיים עוד לפני שתרכשו אפילו תכשירים. נסו למרוח בעדינות שמן קוקוס, תמצית אלוורה או נענע כתושה ותראו איך המקום נרגע באופן מיידי והופך להרבה פחות מגורה ומגרד.

קשב וריכוז

במיוחד הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, מכירים היטב את ההשפעות של תרופות כמו ריטלין ואדרל שאולי עוזרות בפוקוס, אבל הופכות את הילדים לכבויים ממש. היום, אפשר לטפל כמעט בכל בעיה של קשב וריכוז באמצעות תוספים טבעיים שלא מזיקים לגוף ולא הופכים את המשתמשים לזומבים כמו פרחי באך או רסקיו. מומלץ מאד להתייעץ עם איש מקצוע כמו הומאופת או נטורופת, להסביר בדיוק את הבעיה ואיך היא באה לידי ביטוי בחיי היומיום ולקבל בצורה מהירה מענה טבעי להפרעות הקשב. שווה לכל הפחות לנסות את זה לפני שרצים לקחת תרופות מרשם בעלות השפעה הרסנית על הגוף.

סגירת תפריט
נגישות