השתלת שיער בטורקיה: הקסם שכולם מדברים עליו

השתלת שיער בטורקיה: הקסם שכולם מדברים עליו

מאז ומתמיד נושא ההתקרחות, הנשירה ואובדן השיער מטריד גברים רבים ברחבי העולם, המדווחים על פגיעה חמורה בדימוי ובביטחון עצמי, על חשש גדול לגשת אל בנות המין השני ולפעמים גם על דיכאון וחרדה. בדיוק בגלל מנסים כל מיני גורמים למצוא סוגים שונים של תרופות וטיפולים לעצירת ההתקרחות, חלק יותר בהצלחה וחלק פחות. ובין שלל הטיפולים הכוללים תרופות, תכשירים ורכיבים טבעיים למיניהם, יש טיפול אחד שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות והוא השתלת השיער בה מושתלים זקיקי שיער שאינו נשר אצל גברים ומושתלים באיזורים המקריחים בראש. וכשאומרים השתלת שיער, כמעט מיד חושבים על טורקיה, שהפכה למדינה בה מרבית הישראלים בוחרים לעבור את התהליך. למה דווקא שם? ובכן, במילה אחת – "מחיר". העלויות של ההליך בטורקיה יוצאות הרבה יותר זולות מכל מקום אחר, ועל כן חברות תיירות רבות מציעות חבילות שלמות של טיסה ונופש לצורך השתלת שיער. איך זה עובד? בואו ננסה להבין.

מחירים ללא תחרות

מיד נספר לכם כאן בפירוט על שלושת הדברים שהפכו את השתלות השיער בטורקיה לכל כך פופולריות בקרב גברים ברחבי העולם ובפרט בקרב גברי ישראל, אך לפני נאמר שאם תרצו להעמיק עוד ולהבין את כל התהליך לפרטי פרטים, תוכלו לקרוא במדריך הבא על ההליך המלא. ולעניין המחירים – טורקיה בעצם שברה במובן מסוים את השוק העולמי, בכך שכיום היא מציעה את תהליכי השתלת השיער המתקדמים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. הישראלים שבוחרים לטוס לטורקיה ולעבור את ההשתלה, יודעים לבחור בחבילות שלמות המציעות גם טיסות הלוך ושוב, גם אירוח במלון לפני ואחרי ההליך המצריך התאוששות וגם העברות מלאות ממקום למקום, שבסופו של דבר יוצאות יותר זולות מהשתלה בלבד במקומות אחרים.

השתלות שיער בטורקיה כך הקסם עובד

מקצועיות ברמה גבוהה

בשל העובדה כי טורקיה הפכה למעצמה של ממש בתחום של השתלות השיער, הענף כולו התפתח וכמה קליניקות מובילות הגיעו לדרגת התמחות גבוהה ביותר. השיטות המובילות להשתלה כיום בטורקיה הן DHI ו-FUE, וגם השיטה המשלבת בין שתי השיטות הללו הנחשבת למדויקת ביותר ובעלת הסיכון הנמוך ביותר לצלקות. כמובן שחשוב מאד לבדוק ולהבין בדיוק לאיזו מרפאה אתם מגיעים ובעיקר להסתמך על המלצות ועל ניסיון עבר, אבל ככלל תדעו שהרמה בטורקיה היא מהגבוהות בעולם.

איך לזהות נוכלים

זכרו שכמו בכל שוק מצליח, יש אנשים ישרים שמנסים לרכוב על הגל ולעשות כמה שקלים בדרך לא ממש ישרה. קודם כל בקשו להבין את מהות הטיפול. למשל מרפאות שמציעות השתלה של שיער מהזקן בראש הן לרוב לא כל כך רציניות. סוג נוסף של נוכלים הוא ישראלים מאכערים שמנסים לעשות כסף מתיווך למרפאות והם לרוב יבקשו מכם לרכוש כרטיס טיסה וחדר במלון בעצמכם. הדרך הכי טובה להיות בטוחים היא לקבל חוות דעת בלתי תלויות מלפחות עשרה מטופלים וכמובן לראות תוצאות.

 

סגירת תפריט
נגישות