לקונה המתמיד: המדריך לרכישה משכילה באינטרנט

לקונה המתמיד: המדריך לרכישה משכילה באינטרנט

מתכננים לבצע רכישה באינטרנט? רגע לפני שאתם לוחצים על אישור הזמנה, להלן מספר טיפים לצורך רכישה מושכלת וחסכונית.

רוכשים קבוע באינטרנט? יש כמה דברים שאתם כנראה לא יודעים והגיע הזמן שכן

זה לא סוד שהישראלים אוהבים מאוד לרכוש באינטרנט, ועדות לכך ניתן למצוא בסניפי הדואר שם עשרות ישראלים מתגודדים ומחכים לחבילות שלהם. למעשה, האינטרנט הפך לזירת צרכנות אידיאלית אשר מאפשרת לבצע מגוון רחב של רכישות, במהירות וללא צורך לצאת מהבית. עם זאת, לא מעט פעמיים אנו כצרכנים אשר קונים באופן קבוע באינטרנט לא יודעים כי ברשת ניתן למצוא לא מעט מציאות, ולכן רכישה מושכלת באינטרנט מתחילה בראש ובראשונה מהשוואת מחירים. באמצעות סקירה באתר מיי ליסט תוכלו רגע לפני הרכישה לדעת מהם המוצרים המומלצים ביותר כמו גם לבצע השוואת מחירים בין מוצרים שונים, מכל הסוגים והקטגוריות. מדובר בפורטל מקיף אשר נחשב למוביל בתחומו, והוא מהווה אפשרות מצוינת בעבורכם לבצע השוואת מחירים רגע לפני אישור ההזמנה.

רוכשים ללא קופון? אתם מבזבזים לא מעט כסף

רכישה מושכלת באינטרנט חייבת להתבצע באמצעות קופונים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מחווית הרכישה. בישראל רכישה באמצעות קופונים כמעט ולא מוכרת, אולם באירופה ובארה"ב מדובר בפרקטיקה מקובלת מאוד. הסיבה? ובכן, באמצעות קוד קופון תוכלו לחסוך עשרות ולעיתים מאות שקלים בעבור פריט בודד, ועל כן מומלץ לבחון את הקופונים אותם מציעים המוכרים במעמד הרכישה. שימו לב כי ברשתות החברתיות ישנן לא מעט קבוצות אשר מציעות לחברים מגוון רחב של קופונים אותם ניתן לממש במעמד הרכישה, ובכך לחסוך כסף. נוסף לכך, בקבוצות הללו ניתן לאתר אנשים נוספים אשר מעוניינים באותו פריט, ולצאת לקבוצת רכישה אשר במסגרתה תוכלו לקבל הוזלה נוספת במחיר.

לקונה המתמיד- המדריך לרכישה משכילה באינטרנט

קיבלתם הצעת מחיר נמוכה בעבור פריט? שימו לב לאותיות הקטנות

לא מעט פעמיים אנו רואים באינטרנט הצעות מחיר אטרקטיביות ביותר בעבור מוצרים, כמו מוצרי חשמל לדוגמא. עם זאת, שימו לב כי ישנם אותיות קטנות אליהן יש להתייחס במעמד הרכישה וזאת לאור עלויות נוספות של שילוח (לעיתים יכול להגיע לעשרות דולרים) במידה ומדובר במשלוח אקספרס, גם כאן מדובר בעלות כספית גבוהה במיוחד אשר מייקרת את סל הרכישה באופן משמעותי. נוסף לכך, שימו לב האם אתם מקבלים אחריות מלאה בגין הרכישה.

קבלת המלצות אודות מוכרים מומלצים

נוסף לכך, שימו לב כי אתם רוכשים את הפריטים דרך מוכר מאומת אשר לו המלצות, וזאת בכדי להבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים פריט זהה. אם אתם מתכננים לרכוש מחנות אשר נמצאת באתר בין לאומי כמו אלי אקספרס או אייבי, שימו לב לדירוג הכוכבים של המוכר ובחרו במוכר אשר מדורג ברמה של חמישה כוכבים, לצורך רכישה נבונה.

סגירת תפריט
נגישות