עושים סדר: 4 פתרונות מעולים לאחסון נעליים

עושים סדר: 4 פתרונות מעולים לאחסון נעליים

הנעליים מפוזרות בכל מקום? ובכן, באמצעות הסקירה הבאה תוכלו סוף סוף לעשות סדר ולארגן מחדש את אוסף הנעליים שלכם. מוכנים? בואו נתחיל.

אחסון נעליים: קל ופשוט מכפי שחשבתם

לא מעט פעמים כאשר אנחנו רוכשים נעל חדשה, אנו מגלים לפתע כי יש לנו נעל דומה או אפילו זהה, כתוצאה מאי סדר. כפי שיודע כל חובב נעליים, ארגון וסידור של האוסף יכול להפוך לכאב ראש של ממש. אם גם אתם מרגישים כי אתם פשוט לא מצליחים להשתלט על הבלאגן, להלן 4 פתרונות מצוינים לטובת אחסון:

מתקן נעליים

פתרון אידיאלי בעבור אחסון הוא ללא ספק מתקן נעליים אותו ניתן לרכוש דרך חנות מקצועית בעלות כספית נוחה לכל כיס. מומלץ לבחור מתקן נעליים שמתאים לחדר כך שהמתקן ישתלב בצורה מושלמת עם קונספט העיצוב, כל זאת בכדי להבטיח כי מעבר להיבט הפרקטי המתקן יהווה גם מתקן מעוצב בו נעשה שימוש באופן קבוע. את המתקן ניתן לרכוש במגוון גדלים ועיצובים, ועל כן הקפידו לבצע סקר שוק מקיף ולבחור במתקן שמתאים לטעמכם האישי אך גם בעל אופציות אחסון נוחות.

ארון נעליים

בכדי לחסוך מקום ניתן לבצע רכישה של ארון נעליים מודולרי המותאם לבין 18 עד 30 זוגות נעליים. מדובר במתקן קל לנשיאה אותו ניתן להתקין בתוך הארון הקיים, ובכך לספק מקום אחסון מצוין ונגיש לאוסף הנעליים. מומלץ לבחור מתקן נעליים מתאים לחדר, ולדאוג שהארון עצמו עשוי מחומר גלם איכותי העמיד מפני מים, וההרכבה עצמה היא פשוטה ומהירה.

עושים סדר - 4 פתרונות מעולים לאחסון נעליים

קופסאות אחסון שקופות

אחת הדרכים הטובות ביותר לאחסן את הנעליים היא באמצעות קופסאות אחסון שקופות. בתוך כל קופסא מניחים את זוגות הנעליים ובכך ניתן לקבל גישה מלאה לכל נעל, כאשר למיטבי לכת ניתן להדביק על גבי הקופסאות מדבקה עם סוג הנעל. אולם, יש לקחת בחשבון כי את הקופסאות יש לאחסן בצורה מסודרת בחדר ועל כן מומלץ להקצות מראש מקום כמו גם לדאוג באופן קבוע לנקות את הקופסאות, מאחר ולאחר תקופה קצרה הקופסאות צוברות אבק. כדאי גם להתחשב בעובדה שקופסת אחסון לא מאפשרת אוורור של הנעל, ולכן עם הזמן ייתכן שהנעל תצבור ריח שתצטרכו להיפטר ממנו בדרך זו או אחרת.

שידת נעליים

שידת נעליים קומפקטית אותה ניתן להציב בסלון או בחדר השינה מהווה הזדמנות לאחסן את הנעליים בסטייל, אולם החיסרון של השידה הוא שלא תמיד ניתן לקבל גישה מלאה לכל זוגות הנעליים ולכן שמירה על סדר היא מורכבת יותר. את השידה ניתן לרכוש דרך חנות המתמחה בפתרונות אחסון או דרך נגר, בהזמנה אישית ובהתאם למספר הנעליים.

לסיכום, באמצעות ארבע ההצעות שלנו תוכלו סוף כל סוף לארגן את אוסף הנעליים באופן שנוח ונגיש לכם. לפני שאתם ממהרים לרכוש, מומלץ לעשות סדר ולתרום או לזרוק את הנעליים בהן אין לכם שימוש, כך שתוכלו גם לחסוך מקום וגם לסדר את הארון בצורה נעימה לעין, בהתאם לתדירות השימוש בכל נעל.

סגירת תפריט
נגישות