אל תבזבזו זמן: כל הסיבות להוציא דרכון פורטוגלי עוד היום

אל תבזבזו זמן: כל הסיבות להוציא דרכון פורטוגלי עוד היום

בשנים האחרונות ממשלת פורטוגל הקלה בצורה משמעותית את המדיניות שלה לקבלת דרכון פורטוגולי בעבור ישראלים שמוצאם במדינות אפריקה השונות. הבשורה הזאת הביאה לא מעט ישראלים למהר ולהוציא את הדרכון הנחשק שהוא כידוע דרכון של האיחוד האירופי, מה שמקנה לא מעט הטבות ואישורים כאלה ואחרים. על מה מדובר? ובכן, בואו ננסה להבין למה כדאי לזכאים למהר ולהוציא דרכון אירופאי בהקדם האפשרי – מה זה למעשה נותן למי שמחזיק בדרכון הזה והאם הקלות בה ניתן להשיג אותו הולכת להימשך לנצח.

עסקים ועבודה

מחזיקים בדרכון פורטוגלי? מדהים! אתם נחשבים בעצם לאזרחים אירופאים ויכולים לעבוד כשכירים או לפתוח עסקים בכל מדינה ממדינות האיחוד האירופי. בהוצאת דרכון פורטוגלי אתם למעשה מקבלים את כל הזכויות שמגיעות לכל אזרח אירופי מן המניין ועל כן אפשרויות התעסוקה שלכם הן כמעט בלתי מוגבלות. מחזיקים במקצוע מסוים? תוכלו לעסוק בו גם באחת ממדינות אירופה. יש לכם רעיון לעסק מצליח מעבר לגבולות ארצנו הקטנטונת? מצוין, כל השוק האירופי פתוח בפניכם.

להוציא דרכון פורטוגלי עוד היום

לימודים והשכלה

לימודים אקדמאים בישראל עולים במקרה הטוב 30,000 שקלים, וזאת מבלי לקחת בחשבון הוצאות נלוות של מגורים ומחייה. כמה הם עולים במדינות האיחוד האירופי? ובכן זה כמובן משתנה ממדינה למדינה, אבל בגדול ישנן הרבה מאד מדינות בהן ניתן ללמוד בזול או לגמרי בחינם. כן כן, אתם קוראים נכון. מדינות רבות באיחוד האירופי מאפשרות לסטודנטים ללמוד בחינם לחלוטין ואין ספק כי מדובר בעניין משמעותי מאד. וזה לא הכול, ישנן מדינות רבות שנותנות לסטודנטים קצבאות מסוימות או סבסוד וסיוע במגורים, כך שלגמרי שווה ומשתלם כלכלית להיות סטודנט באירופה.

שינוי מגורים

גם אם אתם פטריוטים מובהקים ואוהבי ישראל גדולים, אי אפשר לדעת מה יוליד יום ותמיד טוב שיש אופציה לא? אז לכל מקרה שלא יבוא, אם אתם מחזיקים דרכון אירופאי, אתם יכולים לגור בכל אחת ממדינות האיחוד כאזרחים שווים לא דבר ועניין. מדובר ביתרון עצום שגם אם כרגע אתם לא רואים בו צורך, בעתיד הוא בהחלט יכול לשמש אתכם ולשרת אתכם.

בשביל הילדים

בעלי דרכון אירופאי יכולים להעביר את האזרחות לילדים שלהם, רעיון טוב לתת להם את כל הפריווילגיות הנפלאות שדיברנו עליהם כאן.

אם לא עכשיו אימתי?

זוכרים שסיפרנו לכם ממש כאן על ההקלות שממשלת פורטוגל מאפשרת בהוצאת הדרכון? חושבים שזה יימשך לנצח? אז כדאי שתחשבו שוב. נכון שממשלת פורטוגל הקלה על ישראלים להוציא דרכון בעקבות גירוש ספרד, אך כרגע לאור הביקוש הרב והרצון לסנן כאלו שלא באמת זכאים, צפויה הקשחה רצינית ביותר בתנאים בשנת 2022 וישראלים רבים לא יוכלו להוציא זאת. לכן, אם שם המשפחה שלכם נמצא ברשימה הארוכה שמות המשפחה שיכולים להוציא דרכון פורטוגלי, כדאי מאד לא להתמהמה ולעשות את זה בהקדם האפשרי.

סגירת תפריט
נגישות