בלי בזבוזים: כך תרכשו לילדים צעצועים במחירים אטרקטיביים

בלי בזבוזים: כך תרכשו לילדים צעצועים במחירים אטרקטיביים

הילדים שלנו הם הדבר הכי יקר לליבנו ובגלל זה חשוב לנו תמיד שהם יקבלו את הטוב ביותר, בין אם זה אוכל איכותי ומזין, חינוך ברמה גבוהה או פעילויות מעשירות לשעות הפנאי שלהם. עם זאת, בכל המקרים הללו מדובר תמיד בהוצאה גדולה ואין ספק כי חשוב לנסות ולחסוך. כשמדובר בצעצועים ומשחקים בעבור הילדים, מדובר בקונפליקט אפילו גדול יותר בשל העובדה כי אנו רוצים להעניק להם את המקסימום, על אף שמדובר במותרות. הורים רבים לא יודעים שיש דרכים מצוינות לא להתפשר ולהשקיע בילדים ועדיין לא לקרוע את הכיס ולהיכנס להוצאות מוגזמות. הנה כמה דרכים מצוינות להשיג צעצועים ומשחקים איכותיים במחירים נוחים והגיוניים.

אמזון

ענקית הקניות העולמית המוכרת שנכנסה חזק מאד בשנים האחרונות לשוק הישראלי, מאפשרת לרכוש דרכה מוצרים רבים במחירים נמוכים בעשרות אחוזים מאלו המוצעים בחנויות השונות ברחבי הארץ. הזמינו צעצועים דרך אמזון עברית ותוכלו ליהנות מהמוצרים שאתם מחפשים במחירים אטרקטיביים במיוחד. בכמעט 90 אחוז מהמקרים, תוכלו למצוא את המותגים של המשחקים והצעצועים בהם אתם מעוניינים במחיר מופחת של לפחות עשרה מוצרים. במידה ויש עלויות שילוח, רכישה מרוכזת תעזור לכם מאד ותהפוך את כל הקנייה לכדאית ומשתלמת. והיופי הוא שבכלל לא צריך לצאת מהבית בשביל זה.

צעצועים במחירים אטרקטיביים

קנייה ישירה מקמעונאים

במיוחד בזמן האחרון, הגישה הזאת הפכה ליותר ויותר פופולרית עקב יוקר המחיה בארץ. ספקים עצמאיים רבים מציעים לכם, לקוחות הקצה, לרכוש מהם צעצועים ומשחקים לילדים במחירים נוחים במיוחד, הרבה פעמים ממש במחירים שלא עולים על מחיר הרכישה הסיטונאית. ישנן לא מעט חנויות כאלה, שמוכרות סחורה איכותית לחנויות וגם פותחות את שעריהן לקהל הרחב ומציעות רכישה ישירה במקום. בנוסף, ניתן להתארגן יחד עם עוד חברים ומכרים על קבוצות רכישה ולנסות לפנות ישר לקמעונאים. לרוב, רכישות בכמויות גדולות יביאו להנחות משמעותיות וכך ניתן לחסוך יחד בקלות.

אל תתעקשו על מותגים

נכון, חשוב מאד לבחור בצעצועים ומשחקים לילדים שהם בעלי תו איכות, כאלה שחלילה לא יעמידו בסכנה את הילדים שלכם, הדבר החשוב ביותר בעבורכם. את החשש הזה מכירות טוב מאד כל חברות הצעצועים המובילות והן בונות על זה שתפנו לשם המוכר ותוציאו יותר כסף. עם זאת חשוב לדעת שהעובדה שמוצר כלשהו אינו שייך למותג גדול ומוכר, לא אומר שמדובר במוצר לא איכותי או בכזה שעשוי לגרום נזק. מומלץ ביותר לחפש את האלטרנטיבות של החברות הפחות המוכרות למוצרים שאתם מחפשים, לקרוא ולקבל ביקורות רבות ככל הניתן עליהם ולהבין לעומק מה אתם מקבלים ברכישת המוצר מהם. במקרים לא מבוטלים אתם צפויים לגלות כי מדובר באותו המוצר, לפעמים אפילו איכותי וטוב יותר וכזה שעולה בעשרות אחוזים פחות מהמוצר המתחרה ששייך למותג גדול ומוכר.

 

סגירת תפריט
נגישות