עבודה בחו"ל לישראלים: אתר פלייג'וב הוא המקום להתחיל

עבודה בחו"ל לישראלים

מבחינה תעסוקתית ואפילו בלי קשר למשבר הקורונה שתפס אותנו לקראת שנת 2020, מדינת ישראל היא לא תמיד המקום הטוב והנוח ביותר מבחינה תעסוקתית. צעירים ומבוגרים כאחד, מוצאים את עצמם לא פעם נאלצים לבחור בין משרות עם שכר משתלם אך כאלו שלא ממש מעניינות במקרה הטוב, לבין עבודות עם הכנסה נמוכה שלא מאפשרת לחיות בצורה נוחה ונעימה במדינה. מי שאין לו אפשרות לשינוי יצטרך בהחלט למצוא את הדרך לעשות את זה בצורה נוחה, אבל מנגד אלו שנסיבות החיים מאפשרות להם לעשות שינוי דרסטי, בהחלט יכולים לשקול את האפשרות של עבודה בחו"ל. האופציה הנהדרת הזו מאפשרת מצד אחד לעבוד בעבודה רווחית ומכניסה שמאפשרת באמת להתקיים ולחסוך, ומצד שני נותנת לכל אחד את ההזדמנות לחיות במדינה עם יוקר מחייה פחות חונק ולהנות מתרבות שונה בארץ זרה. עם זאת, רבים לא יודעים איך להתחיל את התהליך ולאן לכוון, ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר פלייג'וב – הכתובת החדשה שלכם למציאת עבודה בחו"ל.

כל השירותים שישראלים צריכים

בשלב הראשון בחיפוש עבודה, רבים מנסים לעשות זאת לבד ומבינים שזה לא תמיד הדבר הכי פשוט שיש. איך מגיעים לעסקים? איך להוציא ויזה? איך לדאוג למגורים ומחיה בסיסית בתחילת הדרך במדינה החדשה? כל הדברים האלה הם אולי טריוויאליים למי שכבר יצא לו לעשות את זה, אך עבור מי שעדיין לא מכיר את התחום זה בהחלט יכול להיות מבלבל. בדיוק בגלל זה האתר זמין לישראלים ויכול לסייע בתחילת התהליך ובשלבים הראשונים, עד למעבר עצמו ואפילו עד לסיוע במדינה עצמה לאחר תחילת העבודה. בואו ננסה להבין איך זה בדיוק עובד.

תהליך מותאם אישית לכל מועמד

חשוב להבין כי עבודה בחו"ל זה תחום רחב ביותר. יש עשרות מדינות רלוונטיות עבור הישראלים, ובכל מדינה יש עשרות (ואולי אפילו יותר) תחומי עבודה שאפשר לעסוק בהם. בשלב הראשון אתם יוצרים קשר עם אתר פלייג'וב ומכאן מתחיל התהליך:

מדינה, עבודה או אפשרויות פתוחות

האם אתם רוצים להגיע למדינה ספציפית כמו ארצות הברית, קנדה או אוסטרליה, או שאין אופציה מועדפת מבחינתכם? האם אתם רוצים לעבוד בתחום מסוים או שיש כמה דברים שאתם יכולים ורוצים לעשות? האם אתם פתוחים לכל האפשרויות? ברגע שתענו על השאלות הללו צוות האתר יוכל להתאים לכם את התהליך באופן אישי.

קשר עם המעסיקים

מכאן יתחיל התהליך של יצירת הקשר עם המעסיקים הרלוונטיים במדינות השונות. צוות האתר יעזור לכם להכין קורות חיים מתאימים בשפות השונות ויכין אתכם לקראת הראיונות עד שתגיעו למשרה שמעניינת אתכם במקום אליו אתם רוצים להגיע.

 

ליווי בתחילת התהליך

כולל סיוע ברכישת כרטיסי הטיסה וליווי עד להמראה, כולל ליווי לאחר תחילת עבודה על להתאקלמות שלכם.

להנות מהיתרונות של עבודה בחו"ל עם מינימום קושי

כאמור, לעבודה בחו"ל יש יתרונות רבים ומגוונים. היא מתאימה למי שרוצה לעשות רילוקיישן, למי שמעוניין לעבוד לפרק זמן קצוב בשביל לחסוך כסף וכמובן למי שפשוט רוצה לחוות חוויה שונה ומרעננת. אתר פלייג'וב למעשה הולך יד ביד עם מי שרוצה לעשות את זה והופך את כל הקשיים שהם גדולים מאד כאשר עושים את זה לבד, לקטנים וזניחים ואת חלקם הוא אפילו מבטל כליל.

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לעבוד בחו"ל ולהנות מהחוויה המיוחדת, אנו בהחלט ממליצים על השירות של אתר פלייג'וב.

סגירת תפריט
נגישות