לא רק למרוקאים: איך להפיק את אירוע החינה המושלם?

לא רק למרוקאים: איך להפיק את אירוע החינה המושלם?

אם בעבר אירוע חינה חגיגי וצבעוני היה מנת חלקם של המרוקאים ובני עדות המזרח, הרי שהיום כמעט כל זוג שמתחתן שמח להרים אירוע חינה שהוא גם מצומצם ואינטימי יותר, אבל גם חגיגי ושמח ביותר. כך בדיוק מחפשים זוגות רבים תירוצים שונים ומגוונים ושורשים במדינות צפון אפריקה, שיאפשרו להם לחגוג את האירוע הכל כך מיוחד הזה. האמת? לא צריך תירוצים. אירוע החינה הפך לדבר כל כך ישראלי, שזה ממש בסדר לחגוג אותו, אפילו אם המשפחות של שני בני הזוג לא חגגו אירוע חינה באופן מסורתי. בסופו של דבר, מדובר במסורת שהיא מרגשת, מגבשת, מאפשרת למשפחה והחברים הקרובים לשמוח לפני אירוע החתונה הגדול ובעיקר נותנת לחתן ולכלה הזדמנות לפרוק קצת מהמתח סביב כל התקופה הזו. בקיצור, אם אתם עדיין מתלבטים, אפשר לגמרי להרגיש בנוח ופשוט ללכת על זה. אז, אם אתם שואלים את עצמכם בדיוק עכשיו איך עושים את זה, קבלו מאיתנו כמה טיפים להפקה של אירוע חינה מושלם.

בחרו במומחים להפקת אירועי חינה

דרך נוחה ובטוחה להרים אירוע חינה ראוי ומכובד היא לבחור במקצוענים שיודעים לעשות בדיוק את זה. מלכה – הפקות אירועי חינה למשל, יודעים להרים אירוע חינה מתחילתו ועד סופו. מי שמתמחה באירועים מהסוג הזה יודע לעזור לכם לבחור את המיקום, דואג לתלבושות, בוחר את המוזיקה המסורתית המתאימה (כמובן בתיאום אתכם) ומארגן את המגשים היפים והחגיגיים וכמובן את החינה עצמה, שהיא השיא של הטקס. זוגות שמחפשים להוריד מעצמם את כל הארגונים הכרוכים בהפקה של אירו כזה, בהחלט יקבלו תמורה מצוינת מחברה מקצועית המתמחה בהפקות חינה. שימו לב – מומלץ בהחלט לבחור בחברה שהתמחות העיקרית או אפילו היחידה של היא הפקה של אירועי חינה ולא בחברת הפקת אירועים שעל הדרך מפיקה מדי אירועי חינה.

תפאורה, מוסיקה ותלבושות

אם בחרתם להפיק את האירוע בעצמכם, זהו השילוש הקדוש שהופך כל אירוע חינה למיוחד. בגלל הפן המסורתי של האירוע, חייבים לבדל אותו מחגיגות. לכן, חשוב לשים שבוחרים בעיצוב אותנטי של המקום, שמתאימים את התלבושות כך שיתכתבו עם העיצוב הזה וכמובן, שהפלייליסט שתבחרו יחבר את כל האורחים לחגיגה מרוקאית אמיתית.  הפקת אירועי החינה וגם הפקת החתונה לצורך העניין משלבים את כל הבחירות הסגנוניות הללו לכדי ערב אחד ומיוחד.

בחרו את המיקום המושלם

חמישים אחוז מההפקה של אירוע חינה ברמה גבוהה תלויים בבחירת המיקום, מפני שלרוב מדובר באירועים מצומצמים ואינטימיים יותר מאירועי חתונה. הממוצע הארצי לאורחים בחינות עומד על 200 אנשים, ולכן הבחירה של המיקום חייבת להיות מדויקת. בחירה של מקום גדול מדי למספר קטן של אורחים תיצור תחושה של ריק וחוסר מצד אחד, ומצד שני בחירה במקום קטן מדי מתוך הערכה לא נכונה, תגרום לצפיפות ואי נוחות של האורחים. לכן, חשוב מאד לבחור מיקום מדויק בהתאם למספר האורחים שלכם.

סגירת תפריט
נגישות