תתקדמו: מדוע חשוב להנגיש את העסק שלכם לבעלי מוגבלויות?

תתקדמו: מדוע חשוב להנגיש את העסק שלכם לבעלי מוגבלויות?

המודעות הציבורית והביקורת כלפי עסקים אשר אינם מונגשים לציבור בעלי מוגבלויות עשויה להוביל לא רק לנזק תדמיתי אלא גם לחשוף אתכם כבעלי העסק לתביעה. במאמר זה נסביר מדוע ישנה חשיבות עליונה להנגשת העסק – כבר עכשיו.

הנגשת העסק לבעלי מוגבלויות: חלק בלתי נפרד מיישור קו בהתנהלות עסקית נבונה

בעשור האחרון ניתן לראות זינוק במספר התביעות אשר הוגשו נגד בעלי עסקים, וזאת בשל אי הנגשה של העסק לבעלי מוגבלויות. אם בעבר לרוב התביעות הללו התנהלו בין כתלי בית המשפט, כיום בעלי מוגבלויות לא חוששים להעלות פוסטים בנושא – ובהתאם לכך גוררים תגובות רבות אשר משפיעות באופן משמעותי על שמו הטוב של העסק שלכם. למעשה, בעידן הנוכחי כל בית עסק צריך להתאים את עצמו ולבצע רכישה של מוצרים אשר מותאמים בעבור ציבור בעלי המוגבלויות, כחלק מהבנה כי הם זכאים לקבל את אותו השירות כמו כל אזרח רגיל. עם מוצרי צהלש ניתן לבצע את השינוי וההנגשה באופן מהיר ויעיל, וזאת לאור שירות מיומן ומקצועי אשר ניתן לכם דרך הפלטפורמה האינטרנטית. בכך, תוכלו לא רק לשפר את תמהיל השירות של בית העסק אלא גם לבצע את השינויים באופן מהיר ויעיל.

תתקדמו מדוע חשוב להנגיש את העסק שלכם לבעלי מוגבלויות

חובה מוסרית של כל בית עסק

מעבר לחשיפה שלילית בתקשורת, להנגשת בית העסק יש היבט מוסרי מהמעלה הראשונה. לצערנו, אנו שומעים על לא מעט בעלי מוגבלויות אשר חווים עוגמת נפש כתוצאה מאי יכולת לבצע רכישה או לקבל את השירות, מה שגורם להם לחוש לא פעם שהם לא חלק מהחברה הישראלית. מתוך הבנה כי מדובר בציבור אשר נדרש בעבורו התאמות ייחודיות. כבעלי עסקים אשר מעוניינים להרחיב את סל השירותים שלכם, עליכם לבצע את ההתאמות הנדרשות כבר עכשיו – כל זאת כאמור באמצעות חברות מובילות בתחומן אשר מאפשרות לכם לבצע רכישה של מוצרים שונים כמו משטחי אזהרה, מאחז יד, שלטי הכוונה ועוד. ככל שתדעו לבצע את ההזמנה בזמן, כך תוכלו לספק שירות טוב יותר ואף להתאים את עצמכם גם בהיבט המוסרי כלפי אוכלוסייה אשר לרוב מודרת וכתוצאה מכך חשה מקופחת.

הנגשת העסק – באופן קל ופשוט

לסיכום, נושא הנגשת העסק יכול להתבצע באופן קל ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית כמו צהלש אשר מאפשרת לכם לבצע הזמנה של מגוון פריטים להנגשת העסק, בעלות כספית נוחה ועם אחריות מלאה. זכרו – בשנת 2020 נדרש מכם להפעיל שיקול דעת ולבצע את הרכישות הללו לא רק למען שמכם הטוב, אלא גם לצורך קידום מעמדם של בעלי המוגבלויות אשר צריכים לקבל שירות באופן שוויוני אשר משקף את היותם חלק אינטגרלי ומהותי מהחברה הישראלית, כמו גם כוח צרכני לא מבוטל.

סגירת תפריט
נגישות