מכון חיבורים מנגיש מידע על פסיכולוגים ומטפלים בישראל באמצעות פורטל טיפולים החדש

כאשר אנו סובלים מחוליים פיזיים שונים ומחלות גופניות כאלו ואחרות, אנחנו לרוב יכולים למצוא הרבה מאד מידע עליהן ברחבי הרשת, וממילא במרבית המקרים במצבים הללו רובינו לא נחוש בושה ומבוכה להתייעץ עם בני משפחה ומכרים קרובים לגביהם וכמובן שלא נהסס כלל לגשת לרופא המשפחה שיבדוק אותנו ויפנה אותנו להמשך טיפול. עם זאת, כאשר מדובר על אתגרים נפשיים והפרעות מסוגים שונים, אצל רבים מדובר על סיטואציה שמלווה בלא מעט בושה ומבוכה ולכן גם רבים נמנעים מלבקש עזרה ולקבל טיפול. מעבר לכך, נראה כי ככל שמדובר על הפרעות נפשיות, המידע שיכול למצוא הציבור הרחב ברחבי הרשת הוא דל מאד יחסית וקשה להבין באופן הזה מה עלינו לעשות ואיך צריך להתמודד עם המצב. בחודש יוני 2021, הושק פורטל ייחודי מבית מכון חיבורים העוסק בטיפול ונותן מזור לישראלים רבים הסובלים מבעיות נפשיות שונות, המנגיש הרבה מאד מידע חשוב בנושא ומאפשר לכל אחד להכיר בעיות נפשיות נפוצות לעומק וכן לקבל מידע על דרכי טיפול אפשריות ואפילו על מטפלים פוטנציאליים שכדאי להכיר. הנה מה שחשוב לדעת על הפורטל.

מכון חיבורים מנגיש מידע על פסיכולוגים ומטפלים בישראל באמצעות פורטל טיפולים החדש

סוגי טיפול

כתובת הפורטל היא https://www.tipulimisrael.co.il/ ואתם יכולים להיכנס כבר עכשיו ולהתחיל לבחון את האפשרויות הרבות שהוא מציע. הפורטל מביא מידע שימוש ביותר בנוגע לסוגי הטיפולים הנפוצים והחשובים ביותר שקיימים כיום בפסיכולוגיה המודרנית. הנה כמה דוגמאות על קצה המזלג:

טיפולי CBT

טיפולים פסיכולוגיים שהוכחו כיעילים ביותר ב-50 השנים האחרונות. הטיפולים מוגבלים בזמן ובכוחם לספק הקלה מהירה עבור שורה ארוכה של מצבים נפשיים.

טיפולים בחרדות

מידע רב על סוגים שונים של טיפולים בחרדות. מעבר לאפשרויות הטיפול הקיימות תוכלו להבין בדיוק מהי חרדה, מהם התסמינים שלה, מתי היא עושה את המעבר ממצב נורמטיבי ושגרתי למצב המצריך טיפול מיוחד, מה ההבדל בין חרדה לבין פחד, סוגי חרדה נפוצים ועוד.

טיפולים בפוסט טראומה

נהוג לחשוב שמדובר על תופעה שמתרחשת בעיקר אצל יוצאי צבא, אבל האמת היא שזה מאד אינדיבידואלי ויכול לקרות כתגובה להרבה מאד אירועים שונים. גם כאן תוכלו ללמוד על תסמינים, דרכי טיפול שונות, כיצד נעשה האבחון למצבים הללו ועוד.

טיפולי OCD

אחת ההפרעות הנפשיות השכיחות ביותר, ובמקרים הקיצוניים שלה היא כזו שיכולה גם לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים. המידע באתר מאפשר ללמוד על השכיחות הגבוהה שלה, על סוגי או סי די ספציפיים, על גורמים ותסמינים ועוד.

אינדקס מטפלים

כאמור, הפורטל הייחודי שעלה לאוויר בחודש יוני הוא פורטל מבית מכון חיבורים שהוא אחד ממכוני הטיפול המובילים בארץ, עם מטפלים ורופאים מומחים ממגוון תחומים. למכון יש ארבעה סניפים במרכז הארץ והוא מעסיק עשרות בעלי מקצועי, ולאחר שתקבלו את כל המידע שאתם צריכים על פרעות שונות ועל סוגי טיפול, תוכלו בהחלט להתחיל ולחפש את המטפלים שמתאימים לכם מבחינת שיטות הטיפול שהם מציעים ובהתאם לקרבה שלכם אליהם.

ייעוץ טלפוני מהיר

מרגישים שאתם צריכים סיוע מיידי בנושאים שונים עבורכם או עבור היקרים לכם? דרך הפורטל תוכלו להגיע בקלות לייעוץ טלפוני ראשוני עם אנשי מקצוע, לשלוח מייל אם הפנייה שלכם פחות דחופה ואפילו להתכתב בוואטסאפ עם אנשי מקצוע להכוונה.

נראה כי הפורטל המיוחד הזה החלט משנה את כללי המשחק ומנגיש את כל המידע החשוב על אתגרים ובעיות נפשיות שונות. אם אתם זקוקים למידע בנושא אנו בהחלט ממליצים לבקר בו בהקדם האפשרי.

סגירת תפריט
נגישות